all4boats EU s.r.o. (all4boats)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Lodní příslušenství. Produkty s námořní tématikou včetně oblečení a doplňků. Velkoobchod s látkami pro venkovní použití – zastřešení nejen lodí, ale i teras, pergol a pro venkovní nábytek.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dropshipping

O naší firmě

all4boats EU s.r.o. – česká rodinná firma. Hlavní činnosti jsou lodě a vybavení pro volný čas – z našeho hobby se po letech stala prosperující podnikatelská činnost, jež loňským rokem vyvrcholila založením společnosti a vytvořením eshopu primárně zaměřeného na lodní vybavením a příslušenství. V rámci své činnosti poskytujeme majitelům lodí kompletní servis, zazimování a v neposlední řadě výrobu krycích plachet a protislunečních přístřešků včetně konstrukcí. Používáme materiály, které jsme sami prověřili na svých lodích, čímž dokážeme garantovat jejich funkčnost a kvalitu. Další činnosti je velkobchodní prodej látek používaných pro zastřešení teras, pergol, karavanů a dalšího venkovního použití.

O našich produktech

Nabízíme produkty především pro lodě a karavany od předních evropských výrobců a distributorů. Kromě samotného lodního vybavení a příslušenství světoznámých italských značek Motomarine, Osculati, G.F.N., NouvaRade, Tecnoseal, řecké Lalizas, španělské Recmar či Marine Business zaměřené na exkluzivní nerozbitné nádobí, máme také výhradní zastoupení pro ČR a SR švédské značky Albin Pump Marine dodávající špičková čerpadla, toalety a ohřívače vody. Veškerý sortiment látek a přidruženého příslušenství pro zastřešení lodí, karavanů, nebo teras a pergol nakupujeme od americké společnosti Glen Raven, pod značkami Dickson® a Sunbrella®. Exkluzivní odolné a protiskluzové pěnové povrchy U-DEK různých textur, barev a v imitacích teak, máme od novozélandského výrobce Ultralon, prostřednictvím našeho holandského distributora Infinidek včetně možnosti přizpůsobení a úprav velikostí, tvarů a designu namíru přímo v továrně. Oblečení a doplňky s námořní tématikou odebíráme především od známých značek SOL’S, Adler/Malfini, Matějovský povlečení a drobných českých výrobců oblečení i doplňků.

Kontaktní údaje

all4boats EU s.r.o. (all4boats)
Kostelecká 828
25085  Bašť
Česká republika
08531421
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.