All Day Digital s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jako výhradní distributor značky STALEKS v ČR a SR se postaráme o to, abyste měli potřebné zboží rychle a s dobrou marží. A pokud vám někdo bude kazit na trhu ceny a také marži, skončí. Hned. Bez diskusí. Protože prodávat STALEKS se vám musí vyplatit. Expedici provádíme denně ze skladu v ČR, lze řešit i dropshipping, i když přednost dáváte přímému prodeji s garancí kvalitní služby. Neprodáváme totiž žádný laciný šunt.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • Dárky k větším objednávkám
  • Dropshipping
  • Cenovou hygienu
  • Zajímavé marže

O naší firmě

All Day Digital s.r.o. se sídlem ve Zlíně přivedlo na trhy v CEE regionu už několik významných značek a stálo u zrodu celých velkých prodejních sítí. V posledních letech se zaměřujeme na budování a distribuci značek v oblasti kosmetiky a osobní péče. Obsluhujeme stovky nehtových a penikúrních studií v ČR a SR, působíme také na trhu v Rakousku.

O našich produktech

Až dosud se mělo za to, že nejlepší nástroje pro manikúru a pedikúru se vyrábí v Německu. Jenže svět se změnil. Made in Germany často nahradilo Made in Pakistan a hlavně na východě Ukrajiny vyrostla během dvaceti let světová špička. Značka STALEKS. Firma, která dnes zaměstnává přes 1100 lidí a působí na všech kontinentech vyrábí ty nejlepší nůžky a kleště na nehty (plus pushery, pilníky, pinzety atd.), jaké si umíte představit. Jsou nádherné, vyrobené z nejlepší nerezové oceli, mají luxusní chod, jsou ostré jako břitva a vydrží celou věčnost. Prodávat tuhle značku je radost. Protože její produkty jsou prostě boží. Jo a navíc krásně vypadají a jsou skvěle zabalené. Myslíte-li to se svými zákazníky opravdu vážně a chcete jim nabídnout světovou kvalitu, STALEKS nesmí ve vaší nabídce chybět.

Kontaktní údaje

All Day Digital s.r.o.
Pod Strání 751
76001  Zlín
Česká republika
02276801
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.