Jak si rozběhnout vlasní e-shop?

Zřízení e-shopu, nebo pokladního systému, je díky pronájmu od Shoptet.cz za skvělé ceny otázkou několika málo chvil. A jeho správu zvládne každý, náš systém totiž připravujeme tak, aby si přípravu a následný provoz zvládl každý klient řešit sám bez potřeby další pomoci.

ZAREGISTRUJTE

Je to velmi jednoduché, nezávazné a zdarma. Přejděte na www.shoptet.cz, zadejte svůj e-mail a my vám během pár vteřin vytvoříme vlastní testovací e-shop s pokladním systémem.

OTESTUJTE

V klidu, zdarma a nezávazně si vyzkoušejte celý systém. Testovací verze je totiž nastavená na 30 dní a běží v nejvyšším tarifu Enterprise. To proto, abyste měli dostupné k testování všechny funkce, které náš systém umí, ale také abyste si mohli e-shop připravit do ostrého provozu po obsahové a vzhledové stránce v době, kdy za něj ještě nic neplatíte. Úpravy, které uděláte, přeneseme do ostré verze. Kdyby cokoli, napište nám.

Během testování nemusíte řešit ani doménu. Testovací e-shop běží na testovací doméně, kterou dostanete přidělenou.

Nemusíte se ničeho bát. Administrace je provázána s online manuálem, takže pokud by vám bylo něco nejasného, stačí se držet našich návodů, které najdete jednoduše pod tlačítkem Nápověda na každé stránce administrace.

OBJEDNEJTE

A že už máte vše hotové? Prima. V administraci testovacího obchodu klikněte na ikonku Objednejte, kde vás vším potřebným provedeme.

V krátké objednávce si volíte tarif, který budete pro svůj obchod chtít. Ty se od sebe technickými možnostmi a funkcemi. Ale nezoufejte, pokud se vám nějaký tarif líbí, ale některá funkce mu chybí, dá se ke zvolenému tarifu jednoduše přiobjednat. Nebo zrušit. Stejně jako můžete tarif kdykoliv změnit.

VYDĚLÁVEJTE

Obchod máte aktivní a již vám nic nebrání vydělávat peníze. Můžete ho i nadále upravovat a vylepšovat, aby váš obchod každým dnem rostl.

Potřebujete poradit do začátku? Nebo třeba i v průběhu provozu? Mrkněte do naší Školky, která je dobrým startem na cestě za úspěšným obchodem.