Výhradní zástupce firmy ABET Laminati SpA pro ČR a SR. Prodej vysokotlakých laminátů (HPL), kompaktních desek, exteriérových desek, včetně jejich opracování dle přání zákazníka. Nabídka řezání a opracování materiálu na CNC strojích.
Naším dodavatelem je tradiční výrobce špičkových dekorativních laminátů – Abet Laminati S.p.A. Je pro nás ctí být autorizovaným výhradním zástupcem této společnosti pro ČR a SR. Dovolujeme si Vám proto na tomto místě nabídnout nejdůležitější údaje z historie společnosti Abet Laminati.
V dějinách společnosti Abet Laminati, od 50. let minulého století do současnosti, nalezneme nepřeberné množství produktů vyráběných podle aktuálních výsledků kontinuálního výzkumu a vývoje nových typů laminátů. Zároveň je pro firmu charakteristická dlouhá řada špičkových designerů podílejících se na estetické stránce produktů. Přestože běžnému člověku nemusí být známá, představují jména jako Giorgetto Giugiaro, Ettore Sottsass, Alessandro Mendini, Mario Bellini, Enzo Mari, Joe Colombo, Francois Burkhardt, Paola Navone, Karim Rashid, Konstantin Grcic, Ugo Nespolo či Giulio Iacchetti výjimečné osobnosti v oblasti designu.
K vývoji špičkových materiálů společnost Abet Laminati vždy připojovala snahu o vytvoření unikátní identity produktů. Nedílnými součástmi historie společnosti proto jsou výzkum a vývoj nových dekorů a textur, nabízejících nejen rozsáhlé spektrum barev, ale také vyvolávajících zvědavost, emoce a inspiraci.
Abet Laminati dlouhodobě klade maximální důraz na přizpůsobení výrobků novým obchodním požadavkům a designovým trendům. Společnost investuje do vývoje nových technologií a jejím cílem je nabídka originálních produktů nejvyšší technické i estetické kvality.
David Šotola
Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?
Podívejte se na další ze stejné kategorie