Stanislav Houdek

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

PÍSECKÉ LŮŽKOVINY – ČESKÝ VÝROBCE KVALITNÍHO POVLEČENÍ A BYTOVÉHO TEXTILU
Písecké lůžkoviny – český výrobce a velkoobchod bytového textilu se zaměřuje na kvalitní povlečení a prostěradla, přikrývky a polštáře z dutého vlákna, sedáky na židle. Do doplňkového sortimentu jeho prodeje patří také ručníky, osušky, utěrky, dětské povlečení, povlečení mikroflanel či povlečení 3D. Jsme zastánci české výroby, proto 95% lůžkoviny pochází z českých textilek. Přikrývky a polštáře jsou zdravotně atestované v Textilním zdravotním ústavu ( TZÚ ) v Brně a splňují všechna potřebná kritéria. Na řadu Klasik, POLY A LUXUS vlastníme dokonce certifikát zdravotní nezávadnosti pro dospělé a děti do 3 let.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Naše firma se na trhu textilní výroby pohybuje již 14let. Za tuto dobu jsme si vybudovali stabilní a rozsáhlou síť odběratelů. Mezi naše zákazníky patří nejen běžní maloobchodní zákazníci, ale i ubytovací zařízení, internáty, mateřské školy, domovy pro seniory, wellnes centra, restaurace..

Naším krédem je dodat zákazníkům kvalitní zboží za odpovídající cenu. V dnešní době už kolikrát neplatí pravidlo,že čím dražší výrobek, tím kvalitnější. V našem případě se snažíme o opak.  Nestojíme o megalomanské zásobování marketů a podřizování se jejich cenové politice. Zároveň nehodláme prodávat zboží s velkými zisky za cenu čekání na odbyt. Jdeme cestou menšího zisku,ale větších možností obměny sortimentu.

O našich produktech

Jsme česká rodinná firma, která se zabývá výrobou bytového textilu.

Naši výrobu lůžkovin, přikrývek, polštářů, sedáků na židle, dekoračních polštářů a klasických prostěradel pak rozšiřujeme o další produkty jako ručníky, osušky, prostěradla, matracové chrániče, licenční výrobky pro děti, dekorační předměty a svíčky..

Než výrobek nabídneme zákazníkovi, testujeme nové výrobky sami, abychom mu mohli objektivně poskytnout všechny dostupné informace o nabízeném zboží.

Námi vyráběné přikrývky a polštáře pak mají atesty zdravotní nezávadnosti a jsou vhodné i pro děti do  3let.

Kontaktní údaje

Stanislav Houdek
Otavská 1042/18
39701  Písek
Česká republika
73554723
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.