RESPILON Group s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Mottem společnosti RESPILON® je Life’s worth it, v souvislosti s tím nabízíme produkty, které chrání zdraví a život zlepšují. Naše ochranné pomůcky obsahují nanovlákennou síť, která filtruje nebezpečné částice.

Mezi produkty společnosti RESPILON® můžete najít různé druhy ochranných roušek a antismogových šátků s 99% efektivitou záchytu virů, bakterií, prachu, smogu a dalších skodlivých částic. Dalším produktem jsou sítě do oken, které brání smogu, prachu i alergenům proniknout do domu; v současnosti vyvýjíme již 4. generaci nanovlákenných okeních sítí.

Nanovlákna dodáváme například i do textílií, které díky nanovláknům dosahují mnohem lepší paropropustnosti než outdoorové membrány doposud používané. Textílie jsou při tom nepromokavé i větru odolné.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dropshipping

O naší firmě

RESPILON®  je brněnská rodinná společnost působící po celém světě, která od roku 2013 vyvíjí a uvádí na trh produkty z nanovlákna – hi-tech vynálezu, jenž vznikl začátkem 21. století na českých univerzitách. Zaměřuje se na nanovlákenné filtry, které aplikuje do protismogových okenních sítí nebo ústenek proti virům či alergenům. Nanovlákna aplikuje také do textílií, které následně dosahují mnohem lepších výsledků paropropustnosti a zároveň jsou plně recyklovatelné a výroba nanovlákna nezatěžuje životní prostředí, čímž toto řešení výrazně vyniká oproti používaným textilním membránám s označením ePTFE.

O našich produktech

Naše nanovlákenné produkty dělíme na pomůcky chránící domov (okenní sítě) a pomůcky chránící respirační ústrojí (ústenky, roušky a šátky)

Antivirové ReSpimask s nanovlákennou membránou zachytí nebezpečné viry, bakterie, plísně a další škodlivé látky z ovzduší kolem nás. Chrání před chřipkou i ebolou. Testováním byl prokázán záchyt všech částeček nad 0,025 µm a účinnost byla stanovena na >99,997 %.

RespiPro®  nabízíme ve dvou variantách, bílá rouška brání proniknutí tekutin a černá se svojí karbonovou vrstvou chrání před pachy. Obě RespiPro® kombinují všechny výhody respirátorů FFP1 (N95) a ochranných roušek s dobrou prodyšností.

Šátek R-shield vyniká jedinečným designem a elasticitou, která zajistí pohodlí při nošení šátku. V přední části je všitá nanovlákenná membrána, která zabraňuje průchodu virů, bakterií, alergenů, pylů, prachu, smogu či výfukových plynů.

Okenní sítě Respilon Window Membrane® jsou složeny z nanovlákenné membrány, která je extrémně hustá a dokáže zachytit výfukové a jiné splodiny, prach, pyl, bakterie, alergeny a další nebezpečné částice ohrožující vaše zdraví. Zachovává si přitom velmi dobrou prodyšnost pro rychlé vyvětrání místnosti.

Kontaktní údaje

RESPILON Group s.r.o.
Cejl 12
60200  Brno
Česká republika
29245770

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele RESPILON Group s.r.o.

Název a popis produktu
Cena