Radko Klíma

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme firma, která se zabývá akumulátory převážně do elektrokol z důvodu, že se jedná o rychle rozvíjející segment, ve kterém tato služba chyběla. Elektrokola jdou stále kupředu, modernizují, mění umístění a tvary akumulátorů. To má za následek to, že zákazníci marně shánějí akumulátory do svých stávajících 5-6 let starých elektrokol. Díky této naší službě jednoduše „oživí“ akumulátor a užívá si svého elektrokola dále. Navíc jsme schopni, ve většině případů, repasí navýšit kapacitu původního akumulátoru. Tím se jim zvýší dojezd a jsou o to více spokojeni. Další výhodou repase je, že se provádí na míru zákazníkova přání a tak se nejedná o akumulátor, který by stárnul roky ve skladu, než si někdo vzpomene, že právě tento tvar a velikost potřebuje do svého elektrokola.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Velkoobchodní účet na eshopu
  • Spolupráci na míru
  • Objemové slevy

O naší firmě

Jsme firma specializovaná na repase a výrobu akumulátorů do elektrokol, elektrokoloběžek a dle dohody do všeho ostatního. Akumulátory se zabýváme od roku 1995 a dnes patříme k největším firmám zabývajícími se repasemi a malosériovou výrobou akumulátorů pro elektrokola a ostatní zařízení.

O našich produktech

Nabízíme nové akumulátory , ale především repase akumulátorů do elektrokol. Repase jako taková je spíše služba než produkt a tak ji nenabízíme přímo k objednání prostřednictvím eshopu, ale najdete na něm M.O. ceník. Na požádání Vám zašleme V.O. ceník a pak už jen stačí tuto službu nabízet Vašim zákazníkům. Následně od Vašeho zákazníka vezmete jeho akumulátor a zašlete jej nám. My do něj vyrobíme nový vnitřek (nejedná se o repasi v pravém slova smyslu) a zašleme jej zpět k Vám. Jednoduché a efektivní. Pro uklidnění Vaše i Vašich zákazníků – výrobu nových i repase provádíme v naší dílně v Litomyšli a to pouze z čerstvých značkových článků Samsung, Panasonic nebo LG.

Kontaktní údaje

Radko Klíma
R. Stříteského 217
57001  Litomyšl
Česká republika
16341040
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.