RA Software s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naším cílem je nabídnout ty nejlepší softwarové produkty za podstatně nižší cenu, aby byly snadno dostupné, a také minimalizovat zbytečné plytvání nevyužitými produkty. Tohoto cíle chceme dosáhnout koupí vysoce kvalitních a legálních produktů od důvěryhodných a ověřených dodavatelů a neustálým hledáním způsobů, jak přinést našim zákazníkům ještě více licencí za dostupné ceny.

Co vám nabídneme

  • Dropshipping
  • Dodatečné velkoobchodní slevy
  • Technická pomoc přes vzdálenou podporu
  • Pomoc s propagací

O naší firmě

Společnost Software Deals byla založena v České republice v roce 2016 a od samého počátku jsme se zaměřili na přinášení nejlepších softwarových produktů za úžasné ceny. Naší nejvyšší prioritou je poskytování skvělých služeb našim zákazníkům, abychom zajistili jejich 100% spokojenost. Naše motto zní „Same value, better price.“ a při získávání použitých licencí používáme třístupňový ověřovací proces, abychom zajistili, že vše, co prodáváme, je legální a v dokonalém stavu. Tím, že prodáváme nadbytečné licence, se snažíme minimalizovat plýtvání nepotřebnými produkty, aby mohly dále sloužit někomu jinému.

O našich produktech

V naší nabídce najdete nejpoužívanější kancelářský software – operační systémy, kancelářské balíčky, antivirové aplikace, serverový software a další. Nabídku neustále obohacujeme o další produkty, které můžeme nabídnout za výrazně nižší cenu než konkurenční obchody.

Kontaktní údaje

RA Software s.r.o.
Nové sady 988/2
60200  Brno
Česká republika
04885414
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.