Petr Sokol (Farma Sokol)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme rodinná farma, která se zabývá výrobou a prodejem potravin. Hledáte-li kvalitní výrobky – klobásy, které jsou opravdu z masa a bez lepku, jogurty bez konzervačních látek a zbytečných éček, pokud chcete jíst opravdové jídlo a nejen samé náhražky, pak jste na našich stránkách správně.

O naší firmě

Se zemědělstvím jsme začali v roce 2008, od roku 2011 na naší farmě vyrábíme výrobky mléčného a masného původu. V současné době hospodaříme na 42 hektarech zemědělské půdy.

V současné době u nás na farmě chováme krávy, z jejichž mléka dále vyrábíme výrobky mléčného původu a dále produkujeme, také vyzrálé hovězí maso.

Na naší farmě chováme a vykrmujeme také prasata. Z vepřového masa vyrábíme naše výrobky masného původu a dále prodáváme chlazené vepřové maso.

Dále se na farmě zabýváme výkrmem kuřat, hus, králíků, jehňat, jejichž maso Vám také velmi rádi nabídneme k prodeji.

Hlavním cílem je naší farmy je produkce kvalitního mléka a masa, které dále zpracováváme v našich výrobnách.

O našich produktech

Na naší farmě pro Vás vyrábíme výrobky z kravského pasterovaného mléka – tedy mléčné výrobky (čerstvé sýry, nakládané sýry, jogurty, mléko, máslo, přepuštěné máslo, tvaroh, tvarohové dezerty, tvarohové pomazánky) a dále masné výrobky z vepřového a hovězího masa (klobásy, paštiky, šunku, zavařená masa, vývary).

Při výrobě našich výrobků dbáme především na dodržování tradičních, ručních, poctivých, technologických postupech.  Vše, tedy, jak mléčné, tak i masné produkty z naší farmy, jsou přirozeně bez lepku, bez přidaných konzervantů a bez dusitanových solí.

Kontaktní údaje

Petr Sokol (Farma Sokol)
Rampuše 5
51601  Liberk
Česká republika
71821988

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Petr Sokol

Název a popis produktu
Cena