Natalja Lapickaja (Korean Beauty)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Naše společnost se zabývá dovozem a prodejem špičkové, módní a velice vyhledávané korejské kosmetiky Holika Holika v České republice. V souvislosti s dynamickým rozvojem naší firmy hledáme partnery pro dlouhodobou spolupráci, se kterou bych Vás ráda oslovila.

Značka Holika Holika klade důraz na vysokou kvalitu svých výrobků, jedinečný design balení a velmi dobře se prodává. U zákazníků se těší skvělé pověsti a hodnocení. V mnoha z okolních zemích je korejská kosmetika jedničkou na trhu, snoubí v sobě garantovanou a ověřenou kvalitu za skvělou cenu!

Ptáte se, proč právě korejská kosmetika? Výzkum všech produktů je do velké míry dotován korejskou vládou, což znamená, že i přes nižší cenu se tyto produkty pohybují na špičce kvality. Jihokorejské kosmetické výzkumné a vývojové laboratoře jsou považovány za nejlepší a nejvyspělejší na světě a Jižní Korea je označována za supervelmoc v péči o pleť.

Věříme, že produkty této značky jsou perfektním zbožím nejenom pro Váš obchod, ale zejména pro Vaše zákazníky.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Nonstop podpora
  • vzorky k větším objednávkám

O naší firmě

Korean Beauty, to je mladý kreativní tým milovnic jedinečné korejské kosmetiky s důrazem na bezvadné výsledky v péči o pleť, který se chce stát Vašimi dlouhodobými společníky ve světe krásy.

Nabízíme převážně přírodní kosmetické výrobky z produkce Jižní Koreje. Analyzovali jsme široký sortiment korejských kosmetických přípravků, a tak u nás naleznete pouze prvotřídní produkty, které si zaslouží důvěru našich zákaznic.

Naší devizou je garance kvality, certifikace veškerého sortimentu a také splnění všech norem kvality pro evropský trh.

Korejská kosmetika získává stále větší oblibu, jelikož v sobě spojuje letitou tradici uznávané východní medicíny s nejmodernějšími kosmetickými poznatky současnosti!

O našich produktech

Skutečný bestseller ze světa korejské kosmetiky – řada aloe s obsahem šťávy aloe vera až do 99 %. Stylové obaly ve tvaru listu aloe obsahují všestranné prostředky péče o pleť a tělo. Šťáva z aloe vera má silné regenerační a protizánětlivé účinky a hloubkově hydratuje. Zároveň neucpává póry. Aloe vera pokožku zklidňuje, zmírňuje její podráždění a nadměrné vysoušení, vyhlazuje a dodává pleti neskutečnou hebkost.

Kontaktní údaje

Natalja Lapickaja (Korean Beauty)
Revoluční 1082/8
11000  Praha
Česká republika
05480906
DIČ

Kontaktní osoba

Viktorie Mucha

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Natalja Lapickaja

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty