MADHAMMERS, s.r.o.

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Každý muž (i žena) má mít u sebe nůž! Ale rozhodně ne nějaký obyčejný –⁠ nože značky Madhammers z kvalitní ručně kované pružinové oceli nejen dobře poslouží, ale také parádně vypadá. Aerodynamicky kovaná čepel nelze ohnout a je pečlivě vyvážená, nože jsou navíc dodávané v pouzdře z pravé kůže, takže je můžete připnout či přivázat na opasek.

Máte v blízkosti nějakého milovníka keltské kultury či tajemných templářů? Nebo mezi takové sami patříte? Pak tento skvostný kousek nesmí ve vaší sbírce chybět. Nůž má nejen originální vzhled –⁠ díky ostré a kvalitní čepeli jej můžete běžně využívat třeba při kempování.

Dobré vědět: Pružinová ocel je extrémně odolná a je třeba ji správně udržovat. Čepel otírejte olejem (např. WD-40), při běžném užívání 2–⁠4× ročně, v případě blízkosti vody nebo vlhkých míst i častěji.

Dobré vědět: Nože se vyrábějí ručně, proto se rozměry a hmotnost mohou mírně lišit.

Bestsellery od Madhammers:  Voluta, Plameňák, Templář, Šnek a Beran, a to je nejúspěšnější pětka nožů značky Madhammers. 

 

Co vám nabídneme

  • Dárky k větším objednávkám
  • Ručně kované produkty
  • Zodpovědný přístup k reklamaci
  • Včasná doprava až k Vám

O naší firmě

Dovolte nám v krátkosti představit společnost Madhammers, s. r. o., která se zabývá originální, dobovou, kovářskou výrobou a navazuje na tradici starých kovářských mistrů. Přestože firma vznikla nedávno, v roce 2010, může se již nyní pochlubit řadou příznivců a spokojených klientů po celé Evropě i za mořem. Naše klientela se rekrutuje jak z řad laické veřejnosti, sběratelů, milovníků historie, tak z řad členů různých šermířských skupin. To vše díky vysoké odbornosti, profesionality a dvacetiletým zkušenostem našich kovářů a řemeslníků.

Kromě kovářství se také zabýváme ruční výrobou užitkových i uměleckých kožených výrobků s ručně tepanými nebo rytými motivy a vzory.

Kováři a mečíři patřili již od dávnověku k nejváženějším řemeslníkům a často byli považováni za mágy, či Cheap Tag Heuer Replica šamany. Takovýto mág i dnes vyková tělo meče a zakalením mu vdechne duši. V každém meči zanechá kovářský mistr část sebe, a tím zde dochází ke stvoření nové bytosti. Kdo někdy hleděl do plamenů výhně a sledoval práci kováře, jistě zažil ten mystický pocit, pocit provázející nás po tisíciletí naší historie.

Věříme, že si v naší široké nabídce vyberete.

 

 

 

 

 

 

O našich produktech

Dokonalá ostrost – díky vysoké kvalitě našeho řemesla jsou naše výrobky velmi odolné a vydrží ostré po dlouhou dobu.

Každý nůž je jedinečný – naše nože jsou ručně kované z pružinové oceli s čepelí, kterou nelze ohnout.

Kožené pouzdro – každý nůž je dodáván s ručně vyrobeným pouzdrem z vysoce kvalitní kůže.

Důraz na detail – každý detail a rukojeť jsou vyrobeny našimi mistrovskými kováři, což z našich nožů dělá umělecká díla.

Perfektní dárek – pokud hledáte originální dárek, proč nespojit krásu s funkčností?  Dejte tento nůž svým přátelům nebo blízkým a bude Vás milovat!

Dva roky záruky – nabízíme tu nejlepší kvalitu a nejlepší zákaznický servis! Na každý produkt získáte dva roky záruky.

Varování: K zakoupení této položky musíte být starší 18 let. Zakoupením této položky vyjadřujete souhlas s tím, že jste osoba starší 18 let a že můžete legálně zakoupit a vlastnit tento nůž.

Kontaktní údaje

MADHAMMERS, s.r.o.
Volyňských Čechů 837
43801  Žatec
Česká republika
24733679
DIČ

Kontaktní osoba

Hana Csonková

Hana Csonková

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele MADHAMMERS, s.r.o.

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty