Jiří Kotyza

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Hledáme velkoobchodní partnery z řad prodejců, kteří budou mít zájem prodávat originální náhradní díly a doplňky na motocykly značky Hyosung. Jsme oficiální distributoři této značky do ČR.

Našim obchodním partnerům nabízíme tisíce náhradních dílů za velkoobchodní ceny. V případě zájmu nás můžete telefonický kontaktovat anebo napište dotaz, budeme Vás kontaktovat a dohodneme možnosti spolupráce.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Naše firma K&V Moto je výhradním distributorem produktů jihokorejské společnosti KR motors Co. v České republice, která je výrobcem motocyklů, skútrů a čtyřkolek značky Hyosung. Nabízíme jak nové motocykly a skútry tak i kompletní sortiment originálních náhradních dílů a doplňků. Spolupracujeme přímo s výrobcem v Jižní Koreji a jejich pobočkou v USA.

O našich produktech

Hyosung je jihokorejský výrobce motocyklů, skútrů, čtyřkolek, ale také výrobcem součástí a komponentů pro automobily a motocykly ostatních významných značek. Roku 1978 začal Hyosung produkovat motocykly značky Suzuki, díky licenci pro jihokorejský trh. Výroba se prováděla v jejich vlastní továrně v Changwonu. Za dalších 8 let, roku 1986 založili své vlastní vývojové centrum v Hamamatsu v samotném Japonsku, kde od následujícího roku začala výroba prvních motocyklů pod samotnou značkou. Hyosung byl také dodavatelem soutěžních motocyklů pro olympiádu v Soulu v roce 1988. Téhož roku také začali vyvážet motocykly do Japonska. Postupem času se začali zaměřovat na motocykly s motory o větším obsahu (650 ccm a v plánu jsou i 1000 ccm). V roce 1992 začali také vyvážet své motocykly do Evropy a později v roce 1996 společnost získala ISO9001 a začala plnit certifikační požadavky TÜV. Téhož roku také vyrobila společnost svůj miliontý kus. Roku 2003 se motocyklová výroba v rámci koncernu osamostatnila a vznikla tak společnost Hyosung Motors&Machinery. Následně roku 2005 otevřel Hyosung ředitelství ve státě Georgia v USA. V červnu 2007 celou společnost získala jihokorejská společnost S&T Group (Věda a technologie) a název byl změněn na S&T Motors. V roce 2014 ji pak získala společnost Kolao Holdings a název byl změněn na KR Motors. Motocykly jsou ale stále vyráběné pod zavedenou značkou Hyosung. Stejně jako jiné společnosti nabízí i tato společnost elektrické skútry. Zároveň také vyrábějí na svých výrobních linkách některé modely motocyklů jednoho až dvou Japonských výrobců.

Kontaktní údaje

Jiří Kotyza
Václavkova 1116
29301  Mladá Boleslav
Česká republika
64717852
DIČ

Kontaktní osoba

Jiří Kotyza

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.