Jan Švehla (velkoobchod-mrňatům.cz)

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Jsme oficiálním distributorem a prodáváme kvalitní a cenově dostupné výbavičky a hračky pro nejmenší – rozsáhlý sortiment pro miminka, kojence a batolata od renomovaných britských výrobců First Steps a Hugs&Kisses.

Nemáme nastavené finanční prahy minimální hodnoty objednávky – pokud si chcete výrobek nejdříve vyzkoušet, kupte si pouze nejmenší možné balicí množství, zařaďte výrobek do prodeje a teprve pak se rozhodněte, jestli jej chcete odebírat po celých baleních.

Co vám nabídneme

  • Dárky k větším objednávkám

O naší firmě

Naše produkty testujeme v praxi. Neprodáváme nic, co bychom nedali vlastním dětem nebo dětem našich rodinných příslušníků či přátel. Máme od nich nejlepší zpětnou vazbu – produkty, které se jim nelíbily, jsme vyřadili z nabídky. Věříme, že názor našich „odborníků“, který jako dospělí nedokážeme pochopit, je nejdůležitější.

Na českém trhu působíme maloobchodně (www.mrnatum.cz) od roku 2016, od roku 2019 jsme expandovali na Slovensko a naše aktivity tím rozhodně nekončí. Od téhož roku jsme zahájili i velkoobchodní prodej značky First Steps a její prémiové kolekce Hugs&Kisses. Jedná se o britské značky, které i přes nízkou cenu poskytují nadstandardní kvalitu.

V roce 2019 jsme také navázali spolupráci s kanadskou firmou guzzie+Guss a můžeme tak českým zákazníkům zprostředkovat nejnovější trendy mezi sportovními kočárky a pomůckami pro aktivní rodiče s dětmi. Produkty guzzie+Guss připravujeme do velkoobchodního prodeje.

Dodáváme naše výrobky matrikám po celé České republice pro vítání občánků, první miminka roku a další události. Každý rok se naše zákaznické portfolio mezi matrikami rozrůstá.

O našich produktech

First Steps a Hugs&Kisses patří mezi nejoblíbenější produkty, které si vybírají matriky z celé České republiky jako dárky pro vítání občánků nebo pro první miminka roku. Do základního portfolia obou značek patří např. kojenecké deky, chrastítka a kousátka, zavinovačky, bezpečnostní prvky, usínáčky nebo muchláčky, kojenecké lahve či upomínkové předměty.

guzzie+Guss reprezentuje zcela něco nového, odlišného a neokoukaného na českém trhu s kojeneckými a dětskými potřebami. Rodinná značka z Kanady se zaměřuje na výrobu nadprůměrně kvalitních výbaviček pro aktivní rodiny, které jsou často mimo domov, sportují, žijí aktivním životem a nechtějí miminka nechávat prarodičům či rodinným příslušníkům na hlídání.

Kontaktní údaje

Jan Švehla (velkoobchod-mrňatům.cz)
Jirkovská 224
43111  Otvice
Česká republika
74161687
DIČ

Kontaktní osoba

Jan Švehla

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Jan Švehla

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty