Ing. Josef Štencl (Papírnictví Štencl)

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Školní a kancelářské potřeby. Maloobchodní a velkoobchodní prodej.

O naší firmě

Od ledna roku 1992 se zabýváme obchodní činností v oboru papír, kancelářské a školní potřeby jako specializovaný velkoobchod se dvěmi vlastními maloobchodními prodejnami.

Naší obchodní strategií je především zaručená kvalita, bezpečnost, použítí ekologických materiálů a kompletnost nabídky od běžných školních a kancelářských potřeb až po značkové a zakázkové výrobky.

Maloobchodní Prodejna na náměstí Přemysla Otakara II. (Papír, kancelářské a školní potřeby) je vybavena sortimentem dle uvedeného členění a doplněna běžným sortimentem papírenského zboží. Součástí je zásilková služba.

VELKOOBCHOD je specializován na kompletní servis pro školy a mateřské školy. Nabízí zboží v několika cenových kategoriích a pro stálé obchodní partnery smluvní systém služeb, prezentací a slev.

V roce 2004 byla otevřena maloobchodní Prodejna Na Litomyšlské ulici (Výtvarné a školní potřeby) se zaměřením na školní potřeby, tapety s  objednávkovou službou. V roce 2012 byla Prodejna Na Litomyšlské ulici přejmenována na Papírnictví – Výtvarné a školní potřeby a bylo otevřeno i druhé patro, kde v dubnu 2013 k nabídce tapet přibyla jestě školní galanterie. Oddělení školní galaterie se specializuje na školní aktovky a batohy jak pro prvňáky, tak i žáky ostaních stupňů škol.

V listopadu roku 2013 byl, pro naše maloobchodní zákazníky i velkoobchodní partnery, nově otevřen e-shop.

O našich produktech

Sortiment školních a kancelářských potřeb je členěn do jednotlivých specializovaných skupin podle účelu a použití. Nabízíme tak ucelené řady výrobků a systémů pro psaní, kreslení, grafiku, design, malbu různými technikami a typy barev, dále pro vybavení pracoviště, děrování, sešívání, lepení, zákládání a organizaci písemností, ruční a strojní rýsování a další specializované řady.

Kontaktní údaje

Ing. Josef Štencl (Papírnictví Štencl)
nám. Přemysla Otakara II. 12
56601  Vysoké Mýto
Česká republika
42914523

Kontaktní osoba

Ing. Josef Štencl

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Ing. Josef Štencl

Název a popis produktu
Cena

Zobrazit všechny produkty