Fly back s.r.o.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Od roku 2017 provozujeme velkoobchod s dekoracemi do bytu domu a zahrady. V nabídce máme průběžně 55 – 60.000 položek od různých drobných a tématických sezónních dekorací, dárkových předmětů, přes vonné svíčky a vonný sortiment, hodiny, cedule, svícny, lampy, umělé květiny, fotorámečky, lucerny, vázy, proutěné koše a košíky, věnce, floristický materiál, různé poličky a stojany, kusové koberce, školní tašky a baťohy, kuchyňský sortiment s kvalitním a značkovým nádobím a dále interiérový a zahradní dřevěný i kovový nábytek. Sortiment máme pravidelně aktualizovaný díky napojení na české i zahraniční dodavatele nebo výrobce přes XML feedy. Pokud máte zájem o VELKOOBCHODNÍ SPOLUPRÁCI, není nic jednoduššího, než se zaregistrovat na našich stránkách https://www.veselazena.cz/registrace/, do 24h schválíme vaši registraci a můžete začít nakupovat. Podrobné podmínky naleznete na tomto odkaze https://www.veselazena.cz/velkoobchod/

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dropshipping

O naší firmě

V roce 2010 jsme společně se ženou založili maloobchodní eshop VESELÁŽENA.cz primárně se zaměřením dekorativního sortimentu určeného především pro ženy. Postupně jsme přibírali další a další dodavatele, sortiment se exponenciálně rozšiřoval a dnes nabízíme sortiment v takové šíři, že si bez potíží vybavíte a vyzdobíte celý byt, dům, nebo firmu 🙂 Proto jsme se postupně dopracovali k tomu, že jsme rozšířili a upravili naši nabídku tak, abychom mohli nabídnout naše služby dále výhodně a to VELKOOBCHODNĚ dalším obchodníkům dekoračním sortimentem tak i provozovatelům ubytovacích a stravovacích zařízení nebo soukromým a státním institucím, kteří našich služeb velice často využívají.

O našich produktech

Nabízíme sortiment od více jak 20 dodavatelů nebo výrobců z České Republiky, Německa, Francie, Holandska, Španělska, Portugalska, Anglie, Spojených států, Austrálie a Číny. Mezi známými nabízenými značkami můžete najít WOODWICK CANDLE, YANKEE CANDLE, BRIDGEWATER CANDLE COMPANY, CREATIVE TOPS, SOPHIE ALLPORT, ESSCHERT DESIGN, DENK KERAMIK, COSTA NOVA, LA ROCHERE, SAN MIGUEL, KITCHEN CRAFT, WMF, BOLTZE, BOLES d’OLOR, HANSE HOME, OBSESSION, DOMOPAK LIVING a mnoho dalších. Velice rádi spolupracujeme s českými výrobci, neboť autentičnost ručně vyrobených produktů je naprosto nezaměnitelná.

Kontaktní údaje

Fly back s.r.o.
Úmyslovice 127
29001  Poděbrady
Česká republika
27636453
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.