Elesev s.r.o.

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme unikátní přírodní ozonovou kosmetiku s ochrannou známkou N° 3OO ® již od roku 2005.
Ozon je v produktech N° 3OO zázrak na třetírevitalizuje, detoxikuje a dezinfikuje. Konzervuje přirozenou krásu a zdraví kůže, čímž ji zachovává mladou a hebkou.
Rovněž jsme oficiální distributor mobilních ozonových generátorů pro všestranné použití s bohatým příslušenstvím dle zvoleného účelu.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Zákaznická linka
  • Odborná garance
  • Unikátní produkty s ochrannou známkou
  • Záruka dlouhodobé stability O3 v kosmetice
  • Tradiční osvědčené receptury Dr. Veselého

O naší firmě

Máme již 29 let intenzivní praxe s působením ozonu jak v medicíně, tak i na poli kosmetického odvětví. Naše firma je ryze česká společnost rodinného typu v čele se svým zakladatelem celého vědního oboru – ozonové terapie, jemuž položil v ČR základy od r. 1990 průkopník MUDr. Milan Veselý.
Díky dlouholetých zkušeností vznikly produkty primárně pro potřeby diabetiků. Dnešní komplexně účinná ozonová řada je však i pro každodenní použití.

O našich produktech

Ozonová kosmetika N° 3OO je charakteristická tím, že používá stabilizovaný aktivní kyslík – ozon, někdy také známý jako trikyslík. Stabilizace je tak dokonalá, že produkty vydrží beze změn mnoho let. Tento předpoklad je nutný pro testy stability celé kosmetiky. Ozonizovaný olivový olej FULL-OXY je použit v procentech a hraje tak mezi dalšími použitými látkami významnou roli. Jde o zcela základní látku v této kosmetice, která jinak používá ty nejlepší přírodní suroviny dostupné na trhu.
Ozonizované oleje mají dle kosmetické legislativy „SKIN CONDITIONING“. Vlastnosti ozonu O3 jsou: okysličení, antimikrobiální schopnost, revitalizace, dezinfekce, deodorace a detoxikace. Ozon proniká i do hlubokých struktur pokožky, čistí a okysličuje i tam, kam jiné krémy nedosáhnou. Současně tím podporujeme jednoduchý a čistý přístup pravidelné péče o své tělo ve stylu Wash & Cure, kde stačí se omýt a ošetřit pokožku plnohodnotným krémem.

Kontaktní údaje

Elesev s.r.o.
Hanusova 1173/26
14000  Praha 4
Česká republika
7377916

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.

Produkty od dodavatele Elesev s.r.o.

Název a popis produktu
Cena