DG Tip, spol. s r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Nabízíme kompletní sortiment WPC materiálů pro terasy, ploty a zábradlí včetně veškerého příslušenství a spojovacích prvků. Pokud si nejste jistí spotřebou materiálu, nabízí náš web interaktivní online kalkulátor, který Vám dle zadaných rozměrů vypočte veškeré potřebné prvky – nejen dřevoplastové WPC desky, ale také spojovací materiál, podložky a vruty. Ihned se také dozvíte kompletní cenu Vaši nové terasy či plotu.

Materiály pro terasy, podlahy, zábradlí a ploty Nextwood® byly certifikovány Státní zkušebnou. Certifikáty, technické listy i montážní návody najdete ke stažení v detailech jednotlivých položek.

Od samého počátku spolupracujeme s řadou distributorů a tomu je také podřízena naše cenová strategie. Pro své obchodní partnery máme připraven atraktivní systém množstevních slev a dlouhodobě platné ceníky, naši smluvní partneři se nemusejí obávat častého nešvaru, kdy velkoobchod bojuje o koncové zákazníky se svými vlastními maloodběrateli, nebo ohromuje zákazníky speciálními slevami z uměle zvýšených cen.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Dárky k větším objednávkám
  • Prodloužená záruka 20 let
  • Katalogy a vzorky materiálů
  • Aktuální stavy zásob
  • Výrazné množstevní slevy

O naší firmě

Firma DG Tip, spol. s r.o. byla jako česká právnická osoba založena v roce 1991 v Brně. Od založení se specializovala na dodávky reklamního zboží a reklamní potisk, nejprve formou nákupu předmětů mezi evropskými dodavateli, posléze zejména vlastním dovozem zboží z Asie. S postupem času a neustálým rozšiřováním skladových zásob se hlavním předmětem činnosti staly velkoobchodní dodávky zboží dalším distributorům. Samostatná vzorkovna vznikla v Bratislavě, další jsou v Praze, Plzni a Veselí nad Moravou.

Základní jmění společnosti bylo již v roce 2002 navýšeno na 25 milionů Kč. V červnu 2005 se firma přestěhovala do nového areálu v Brně – Horních Heršpicích, kde má k dispozici více než 1.000 paletových míst.

V roce 2012 rozšířil DG Tip, spol. s r.o. svoji původní činnost o prodej dřevoplastových výrobků a stal se výhradním distributorem WPC NEXTWOOD pro Českou a Slovenskou republiku. Sortiment výrobků z dřevoplastu postupně stále rozšiřujeme a nabízíme zákazníkům jak českou výrobu a kvalitu, tak i materiály z přímého dovozu za velmi zajímavé ceny.

O našich produktech

WPC materiály Nextwood® jsou certifikovány Státní zkušebnou. Certifikáty, technické listy i montážní návody najdete ke stažení v detailech jednotlivých položek.

Stále se rozšiřující sortiment výrobků z dřevoplastu doplňujeme nabídkou spojovacího materiálu tak, aby byly naše dodávky kompletní. Tomu napomáhá nejen náš online kalkulátor, ale také podrobné montážní návody.

Ukázky našich realizací najdete v galerii.

Kontaktní údaje

DG Tip, spol. s r.o.
K Terminálu 2
61900  Brno
Česká republika
41605403
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.