Bc. Jiří Kroupa

Shoptet

Kategorie:

Krátce o naší nabídce

Hledáme pohodové obchodní partnery, abychom se maximálně přiblížili koncovému zákazníkovi. Ideálně, když máte nejen eshop, ale i prodejnu pro vystavení zboží, není to ale podmínkou. Samozřejmostí je individuální domluva dle možností a dispozic každé prodejny, eshopu, galerie nebo designového butiku. Ozvěte se, rádi si s Vámi promluvíme a věříme, že se i domluvíme.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed
  • Všechno zboží skladem
  • Možnost zakázkové výroby
  • Dodání Vašemu zákazníkovi
  • Spolehlivý záruční servis

O naší firmě

Clockies jsme poprvé zveřejnili v roce 2016 a dosud jej rozvíjíme jako samostatnou značku designových hodin, které ve své podstatě, provedení, designu, ručné práci a individuálnímu přístupu de facto nemají konkurenci. Kontaktujte nás, budeme rádi když si promluvíme, klidně i osobně ve Znojmě u skleničky dobrého moravského vína 🙂

O našich produktech

Vyrábíme hodiny, které potěší vaše smysly. Tato myšlenka vystihuje podstatu a všechny aspekty naší tvorby.

Jak byste tuhle myšlenku zhmotnili Vy? My jsme postupovali následovně:

Hledáním optimální licí technologie jsme získali nezaměnitelnou strukturu betonu. Dále vše intenzivně probarvili a tak mohli potěšit Vaše oči neokoukatelným vzhledem betonového povrchu.

K odlitému ciferníku jsme pak přidali absolutně nejtišší strojek na trhu. Nikoho v blízkosti hodin tak neruší hlasité tikání, sice 1% lidí ho miluje, ale zbylých 99% ho spíše nemá rádo.

Vše jsme poctivě vlastními rukami vyrobili a zmontovali. Nic nebrání tomu, abyste je, stejně jako my, pořádně chytili do rukou a cítili tak skrytou sílu a pevnost betonu. Doporučujeme. Je to silně zapamatovatelný pocit a není moc příležitostí, kde zažijete tak intenzivní kontakt s betonovým výrobkem. Předpokládáme, že běžně nepřenášíte betonové kvádry sem a tam, ale to je zcela jiný typ zážitku.

Můžete si přivonět. Protože beton má svou specifickou vůni, nechtěli jsme ještě přidat vonnou lázeň, naopak utlumili jsme sytou vůni betonu. Celý proces je dnes naším střeženým tajemstvím. I tak ale přivoňte. Zkuste objevovat nové věci stejně, jak to dělají malé děti. Budete příjemně překvapeni.

Poslední bod je ochutnávání betonu – vřele nedoporučujeme. Nikdy jsme to nezkoušeli a nezkoušejte to taky. Vyvarujete se tak reakce působení cementu na Váš žaludek a doufáme, že to nikoho z Vás, ani v budoucnu nenapadne.

Tím se dostáváme na závěr působení nástěnných hodin na Vaše zmysly. Když si chcete ověřit jak budou působit přímo na vás, není nic jednoduššího, než si nejaké pořídit. A když se pořád nevíte rozhodnout, zkuste navštívit některého z našich partnerů a přesvědčte se.

Nebojte se, objevujte, potěšte své smysly.

Kontaktní údaje

Bc. Jiří Kroupa
Hluboké Mašůvky 309
67152  Hluboké Mašůvky
Česká republika
05067081

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.