Battery Import s.r.o.

Shoptet
Kategorie:

Krátce o naší nabídce

U většiny produktů Vám můžeme nabídnout zvýhodněné ceny a nadstandardní služby (doprava zboží, servis, diagnostika, atd.). Naše obchodní společnost se specializuje na širokou škálu baterií a článků (startovací, trakční, záložní, foto-video, nářadí atd.) a dále na jejich příslušenství (nabíječky, testery). Dokážeme Vám však nabídnout nejen zajímavé ceny, ale i technickou podporu od našich obchodníků, kteří mají rozsáhlé znalosti a zkušenosti v daném oboru a rovněž služby vlastního servisního oddělení, kde provádíme podrobnou diagnostiku baterií včetně jejich oživování – desulfatace.

Mezi naše nejatraktivnější značky patří EXIDE, BANNER, TROJAN, VARTA, OPTIMA, CTEK, YUASA, CSB, PANASONIC, SÖNNENSCHEIN,TECMATE a mnoho dalších.

Vážení zákazníci – velkoodběratelé,
zaujala Vás naše nabídka? Pak neváhejte a kontaktujte naše obchodní oddělení. Pokud pravidelně obchodujete s námi nabízeným sortimentem nebo máte zájem o jednorázový množstevní odběr zboží, nabídneme Vám zvýhodněné podmínky.

Co vám nabídneme

  • Shoptet XML feed

O naší firmě

Již řadu let se specializujeme na prodej baterií. V našem sortimentu naleznete autobaterie, motobaterie, trakční baterie, staniční baterie, baterie do notebooků a fotoaparátů, nabíječky a záložní zdroje pro různá využití. Našim zákazníkům nabízíme jen prověřené značky (VARTA, BANNER, EXIDE,…), se kterými máme dlouholeté zkušenosti.

O našich produktech

Autobaterie jsou připravené k okamžitému použití, tedy nalité elektrolytem a nabité. Prodáváme jen zcela nové baterie, nepoužité. Díky velké obrátkovosti můžeme zaručit, že se k Vám dostane vždy baterie s „čerstvým“ datem výroby. Před výdejem baterie provádíme kontrolní měření, které minimalizuje možnost vydaní baterie s výrobní vadou.

Motoristům navíc nabízíme zprovoznění motobaterií. Od výrobce je baterie přednabitá (na cca 50 – 80 % udávané kapacity), není však naplněna elektrolytem, který výrobce přikládá ve speciální nádobě. Na přání zákazníka naplníme baterii přiloženým elektrolytem a dobijeme baterii na 100 % dané kapacity.

Kontaktní údaje

Battery Import s.r.o.
Jaromírova 146/59
12800  Praha
Česká republika
29033675
DIČ

Kontaktní osoba

Kontaktovat velkoobchod

Máte zájem o dlouhodobou spolupráci s tímto velkoobchodem?

Vložením e-mailu souhlasím s podmínkami ochrany osobních údajů.